دسته‌بندی نشده

کاپ سوتین چیست؟

حتما برات پیش اومده که سوتینی رو با کلی ذوق و شوق خریده باشی. اما وقتی اون رو پرو کردی، متوجه شدی که دور کمرش خوبه ولی سینه ها یا بیرون زده ازش یا برعکس انگار خیلی گشاده. این به خاطر اینه که قبلنا سایز سوتین فقط با یه عدد معلوم میشد اما الان سایز کاپ سوتین رو با یه عدد و حرف انگلیسی کنارش میگن.

خُب، سایزبندی کاپ باعث میشه سوتین دقیقا اندازه تون باشه. ولی ممکنه یکمی گیج کننده باشه. اگه زیاد از این مدل سایز بندی سر در نمیاری با من همراه شو.  قراره توی این مطلب کامل و ساده برات بگم که کاپ سوتین چیه و… (:

 

کاپ سوتین چیست؟

  • آیا انواع کاپ سوتین را می شناسید؟
  • آیا در زمان خرید سوتین به سایز کاپ سوتین توجه می کنید؟
  • آیا می دانید حروف A,B,C,D دقیقا به چه معنا ست؟
  • آیا می دانید چه زمانی باید سینه را نباید اندازه گیری کرد؟
  • چرا باید انواع کاپ سوتین را بشناسیم؟
  • می دانید کاپ سوتین چه جنس هایی دارد؟

 

همان طور که در مقاله ی 10 سؤال بسیار مهم در زمان خرید سوتین بیان کردیم، حدود 64 درصد از زنان به صورت درست از سوتین استفاده نمی کنند. این درصد به این معناست که متاسفانه بیش از نیمی از بانوان، با انواع سوتین، اندازه گیری صحیح و انواع کاپ سوتین آشنا نیستند. بارها در مطالب قبل به ضرر پوشیدن سوتین تنگ اشاره کرده ایم. پوشیدن سوتین اشتباه عوارض جسمی و روحی برای بانوان به همراه دارد.

گاهی پیش می آید که اندازه ی دور کمر یا زیر سینه سوتین اندازه است اما پستان ها از سوتین بیرون زده است. این مساله به معنای کوچک بودن کاپ سوتین است. گاهی نیز پیش می آید که علی رغم اندازه بودن زیر سینه، کاپ سوتین گشاد است.هر دو مشکل به نداستن و توجه نکردن به سایز کاپ سوتین بر می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *